ניהול משרד / שירותי משרד


ניהול המשרד הינו חלק משמעותי ותחזוקתו באופן יעיל הינו חלק בלתי נפרד מההצלחה של ניהול העסק שלך .
שירות לקוחות מהיר, אדיב ויעיל, לצד תפעול נכון וחסכוני בכוח אדם , הם בהחלט המתכון המושלם ליצירת עסק משגשג עבורך!.
חברת נתיcall  מציעה מכלול שירותים מותאמים , שיסייעו לך להתנהל ולנהל את העסק שלך באפקטיביות . בכל עסק קטן, גדול או בינוני, ניהול משרד הוא משימה לא פשוטה הכוללת תפעול שוטף של עשרות גורמים שונים ומורכבים , ושל צוות שלם ותחזוקתו מהווים את ההוצאה הגדולה ביותר עבור עסק .
אם גם בעסק שלך יש מקום לייעול ושיפור בהיבטים השונים של ניהול המשרד - בק אופיס, מזכירות, אם גם אתה מעוניין לנצל זמן יקר לפיתוח העסק? אם התשובות הן חיוביות, יש לנו פתרון מושלם בשבילך!
חברת נתיcall  מספקת לעסקים בכל הגדלים מגוון שירותי משרד שימנעו ממך התעסקות מיותרת בפרטים הקטנים וימקדו אותך בעבודה האמיתית – למנף את העסק שלך !
במסגרת השירות תוכל  להתעדכן עם נתיcall  בכל אירוע בזמן אמת , תתחיל לחסוך עלויות , לייעל את זמנך ולתת תיעדוף עבודה נכון לעובדים שלך .

למה לבחור דווקא בנו? לצפיה ברשימת היתרונות שלנו לחץ כאן


נתי call מזמינה אותך לצאת מהקופסא
להניע מהלך, להצטרף לשירות , לחוות , להכיר ולהבין!
כי הכוח למינוף עסק נמצא בידיים שלך !


רעיוןאדם מחזיק טאבלטשרטוט של תכנית עסקית


ניהול משרד , שירותי משרד - כיצד זה עובד?

ניהול משרד על ידי נציגים המעניקים שירות של מענה טלפוני למוקדי שירות לא יושבים פיזית במשרדי החברה, אך הם נמצאים שם עבור החברה 24 שעות ביממה כדי לקבל את השיחות שלא מקבלות מענה. אותם נציגים מקבלים מידע על החברה כמו גם תסריט שיחה מפורט ויעיל אותו הם צריכים לנהל עם הלקוחות השונים. הלקוחות לא יודעים (אלא אם ישאלו) שהם הגיעו למוקד החיצוני במקום למשרדי החברה ואין לכך כל השפעה על מהלך השיחה.

את ההודעות השונות והאינפורמציה שהשאיר הלקוח נוכל להעביר אל החברה במגוון דרכים (כל אחד בוחר את הדרך הנוחה לו או את מספר הדרכים הנוחות לו). ניתן לקבל את ההודעות ב SMS, במייל, מספר הודעות באופן מרוכז בפקס או במייל או בדרך אחרת שנוחה לכם.
פנה אלינו עוד היום לגבי שירותי ניהול משרד וביחד נאפשר לעסק שלך לפרוח ולממש את הפוטנציאל האמיתי שלו

אייקון של שעון            אייקון של שיחה              אייקון של טלפון             אייקון של הגדרות                    אייקון של מעטפה


חייגו 8808* שלוחה 3
או השאירו פרטים

שם מלא *

דואר אלקטרוני

טלפון *
מחלקה *
תוכן ההודעה
אני מאשר/ת קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי מנתי באמצעות דואר אלקטרוני ומסרוני sms לנייד
לקוחות ממליצים על נתי Call

אתר נגיש